به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن : مراسم تجلیل از بانوان شاغل در موسسه آموزش عالی دانا یاسوج برگزار شد…

به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بزرگداشت مقام شامخ زن و روز مادر، مراسم تجلیل از بانوان شاغل در موسسه آموزش عالی دانا یاسوج با حضور هیئت رئیسه موسسه، چهارشنبه مورخ 15/11/1399 در محل موسسه برگزار شد.

دکتر سجادی خواه ریاست محترم موسسه، در ابتدا با بیان آیاتی از قرآن کریم و گرامی داشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و روز مادر بیان کرد؛ جایگاه زن و مادر در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با توجه به تمام فراز و فرودها که با تکیه بر فریضه های دینی همراه با بحث عفاف و حجاب سرلوحه تمام بانوان ایران اسلامی می باشد، جایگاه بسیار ویژه و شامخی است که برای تمام مردم ایران بویژه قوم لر قابل احترام است.

ایشان در این مراسم طی سخنانی اظهار داشتند؛ بانوان شاغل در موسسه  در واقع کارکنانی فولادی هستند که دوشادوش مردان مشغول بکارند و زیبنده این هستند که این روز و این الگوی بزرگ را داشته باشند، لذا آرزو دارم با بهره گیری از فریضه دینی و الگوی برداری از اخلاق و رفتار حضرت فاطمه زهرا (س) همواره در تمامی عرصه های زندگی اعم از خانواده، اجتماع، تربیت فرزندان سالم، کار و … در پناه خداوند متعال موفق و موید باشید. درخاتمه این مراسم از بانوان شاغل در موسسه آموزش عالی دانا یاسوج ، با اهداء هدیه تقدیر و تشکر به عمل آمد.