اطلاعیه تمدید تکمیل ظرفیت بهمن ماه 1400

تکمیل ظرفیت آزمون سراسری:جهت دیدن رشته های موسسه دانا به همراه کد رشته محل اینجا کلیک کنید.

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی  سراسری بهمن ماه سال 1400 در تاریخ 14/09/1400، ضمن اعلام رشته محل‌های جدید دفترچه راهنمای مذکور (به شرح زیر)، به اطلاع متقاضیان این مرحله از پذیرش می‌رساند افرادی که تا این تاریخ (1400/09/20) برای ثبت‌نام و انتخاب رشته این مرحله از پذیرش سراسری اقدام ننموده‌اند، می‌توانند تا پایان روز چهارشنبه مورخ 1400/09/24 نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند. لذا متقاضیان باید در مهلت مقرر با مطالعه دقیق دفترچه مذکور و مندرجات این اطلاعیه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام نمایند. جهت دیدن رشته های موسسه دانا به همراه کد رشته محل اینجا کلیک کنید.

تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی: جهت دیدن رشته ها به همراه کد رشته های موسسه دانا محل اینجا کلیک کنید.

پیرو انتشار اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل مدرک کاردانی) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1400 در تاریخ 1400/09/16، ضمن اعلام رشته محل‌های جدید به شرح زیر مربوط به اطلاعیه مذکور، بدین‌وسیله به اطلاع متقاضیان این مرحله از پذیرش می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (1400/09/22) برای ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز شنبه مورخ 1400/09/27 نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب رشته مذکور و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

تکمیل ظرفیت کاردانی فنی: جهت دیدن رشته محل های موسسه دانا اینجا کلیک کنید.

پیرو اطلاعیه مورخ 1400/09/18به اطلاع متقاضیان می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات برای افرادی که تا این تاریخ (14/09/2400) برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا روز چهارشنبه مورخ 1400/10/01نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در پذیرش دوره مذکور اقدام نمایند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامیخود اقدام نمایند.

آدرس موسسه: یاسوج- میدان معلم- خیابان ساحلی- خیابان ابن سینا – فرعی 10 – پلاک 5                                                                          

تلفن تماس:

       09173429108  

07433229448             فقط تایم اداری

                                         روابط عمومی مؤسسه آموزش عالی دانا